contact
CZ
DOMICO CZ, spol. s r.o.
Kreativní stavby
Průmyslová 2089
594 01Velké Meziříčí

Kariéra

Podporování inovací v architektuře, prosazování ekonomického provádění staveb – s tím je spojena značka DOMICO.

Firma / Kariéra

Wenn Sie in einem innovativen Unternehmen mit flacher Hierarchie und kurzen Entscheidungswegen eine neue Herausforderung suchen, freuen wir uns auf Ihre Bewerbung!

Hledáme:

 K posílení našeho týmu v České republice (sídlo ve Velkém Meziříčí) hledáme spolupracovníka na pozici:

 technický a obchodní zástupce pro oblast Čechy

Pracovní náplň:

     Technické poradenství architektům, projektantům i zpracovatelům

     Obchodní jednání s našimi zákazníky

     Permanentní důsledné sledování trhu a získávání nových zákazníků

     Výpisy materiálů a řešení technických detailů pro naše zákazníky

Požadavky:

     Ukončené technické vzdělání v oblasti pozemního stavitelství (VŠ/SŠ) nebo odpovídající praxe v

      uvedeném oboru a činnosti

     Dobrá znalost němčiny

     Vysoké pracovní nasazení, schopnost častého cestování

     Samostatný, angažovaný a zodpovědný způsob práce

     Týmový hráč vyhledávající kontakt se zákazníky

     Bydliště v blízkosti Prahy výhodou

Nabízíme Vám:

     Podrobné technické a produktové zaškolení v Rakousku (min. 6 měsíců)

     Samostatnou, zajímavou a náročnou práci

     Práci z domova (Homeoffice)

     Firemní vůz i k osobnímu použití

Uchazeče o pozici žádáme o doručení podkladů také v němčině.

Projektant
Požadavky: Ukončené technické vzdělání v oblasti pozemního stavitelství (VŠ/SŠ) nebo odpovídající praxe v uvedeném oboru a činnosti, znalost práce na PC (především AutoCAD, MS Office), znalost práce na PC (především AutoCAD, MS Office), znalost němčiny (min. na úrovni středně pokročilý)
Pracovní náplň: Návrhy kladečských plánů vč. zpracování detailů, zpracovávání výpisů materiálu, návrhy technických detailů pro naše zákazníky
Nabízíme Vám: Technické zaškolení v mateřském závodě v Rakousku, samostatnou a zajímavou práci, příjemné pracovní prostředí

Těšíme se na Vaší odpověď!

594 01  Velké Meziříčí, Průmyslová 2089

E-Mail: office@domico.cz